W judodze na rowerze. Japońsko-koreańska przygoda na dwóch kółkach

39,-
rozmiary:

Czas dostawy: 3 days

W judodze na rowerze. Japońsko-koreańska przygoda na dwóch kółkach” to cudowna historia powstania nieprzeciętnego pomysłu oraz przebiegu fantastycznej przygody, którą przeżył autor podczas swojej podróży rowerem po Japonii i Korei, połączonej z treningami judo w lokalnych salach treningowych na trasie.

Znakomita i jednocześnie niezwykła pozycja dla sportowców, podróżników, poszukiwaczy przygód. Wspólnie z autorem przeżywamy kolejne etapy podróży, od przygotowań, przez ciężkie górskie podjazdy czy wymianę dętki, aż po transport roweru. W ciekawy sposób ujęte wątki podróżnicze pozwalają nam poczuć smak ramenu czy kimchi, poznając jednocześnie uroki tego, co ciężko osiągalne dla zwykłego podróżnika.

To również wspaniała opowieść o tym, w jaki sposób judo, łączy ludzi na całym świecie, stając się nie tylko dyscypliną sportową, ale także elementem kształtującym osobowość i pozwalającym na przeżycie czegoś niezwykłego.

Książka, napisana w bardzo przyjemny sposób, niepozbawiona jest wątków humorystycznych, jak i elementów dramaturgii. Autor zdecydowanie zaraża swoją pozytywną, niekończącą się energią, pasją, nieustającym dobrym humorem i chęcią poznawania świata w ciekawy sposób. A jeśli jeszcze nie ćwiczysz judo, to po przeczytaniu „W judodze na rowerze” na pewno będziesz chciał zacząć!

 

GONKA - Michał Hejduk

ul. Na Górce 2

96-321 Żelechów

NIP 534-232-21-69

REGON 36-70-87-287

 

Konto bankowe:

IDEA BANK

 96 1950 0001 2006 0022 9941 0001

_______________________________________________ 

Kontakt telefoniczny: (0048) 605-329-868

Kontakt mailowy: gonkasocks@gmail.com

 

Formularz kontaktowy:

    

Skarpetki zakupione w naszym sklepie wysyłamy są w najkrótszym możliwym czasie po otrzymaniu potwierdzenia dokonania przez Państwa płatności lub po zaksięgowaniu wpłaty na firmowym rachunku bankowym (IDEA BANK – 96 1950 0001 2006 0022 9941 0001).

_____________________________________________________________________

 

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej (listem poleconym priorytetowym), Paczkomaty InPost 24/7 oraz kurierem.   

 

_____________________________________________________________________ 

 

Orientacyjny czas realizacji zamówienia to 2 do 7 dni.  

 

_____________________________________________________________________ 

Koszty przesyłki uzależnione są od wartości zamówienia i wybranego sposobu: 

 

 

Sposób dostawy

Rodzaj przesyłki

Koszt przesyłki

Poczta polska

List polecony priorytetowy

10 zł

Poczta polska

Przesyłka pobraniowa

20 zł

InPost

Paczkomat

11,28 zł

Kurier

Przesyłka kurierska

20 zł

*

Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter